Të bësh ski me maskë (FOTO-LAJM)

Një kompani amerikane e njohur me emrin Beardski ka vendosur të krijojë një pajisje që do t'u hyjë në punë, të gjithëve atyre që bëjnë ski.

Kjo që shihni është një ngrohës qafe që duket si mjekër dhe surpriza nuk mbaron këtu. Ka forma, ngjyra dhe modele të ndryshme.

Mund t'ju duket e panevojshme, por të paktën të mbron nga i ftohti që të than fytyrën. Kushton jo pak, por plot 34.99 dollarë. /albeu.com/
Shtuar më 13/04/2013, ora 15:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori