Supertransformim, humbet 96 kg duke ecur çdo ditë (FOTO LAJM)

Një 31-vjeçar ia ka dalë të transformohet tërësisht duke humbur 96 kg në 2 vite, e dhjamin e tepërt duket se tashmë e ka kthyer në muskuj.

George Middleton, nga Hampshire, tregon se dikur konsumonte të paktën 10 mijë kalori në ditë.

I lodhur nga komentet e njerëzve dhe i këshilluar edhe nga mjeku se duhet të humbte disa kile, Middleton filloipërshkruaj 8 km ecje në ditë, e me kalimin e kohës të njëjtën distance filloi ta përshkruaj me kros, e më pas me sprint.

Shtuar më 16/09/2019, ora 16:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori