Si t'i veshim xhinset më të famshme të momentit (FOTO LAJM)

Prej disa kohësh, trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që na duhen të gjithave pa asnjë përjashtim. Mund t'i veshim kudo dhe kurdo dhe të ndihemi si Victoria Beckham!

Për të gjithë skeptikët e këtij stili xhinsesh, më lart vijnë disa ide kombinimi.
Shtuar më 16/10/2019, ora 14:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori