Si të vishemi në përditshmërinë tonë (FOTO LAJM)

Përditshmëria është dhe pjesa ku ne duhet të kujdesemi për veshjen e duhur. Në foto jepen disa ide se i ne mund të kombinojmë dhe të kemi veshjen që na duhet në një ditë të zakonshme.

Stile të ndryshme veshje që të bën të mendosh se dhe kombinimi i përdorur nuk është i vështirë, ngjyra që lehtësisht janë të përdorura dhe që krijojnë një nuancë të bukur në momentin që veshja është në trup. Shikoni dhe mendoni për të duhurën. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2015, ora 11:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori