Si të shndërron makiazhi (FOTO-LAJM)

Makiazhi është një pjesë shumë e rëndësishme e femrave, nderkoh që në ditët e sotme dhe meshkujt po japin atij një rëndësi.

Por femrat janë ato që thuajse çdo ditë bëjnë tualet për të mbuluar pse jo defektet, për të qenë gjithmonë në formë dhe e kuruar, për t,u dukur bukur.

Në fotot e mësipërme do të vëreni se si tualeti mund të shndërrojë një fytyrë femërore në një "mrekulli" më vete. /albeu.com/
Shtuar më 07/06/2013, ora 10:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori