Si të lidhni një shall (VIDEO)
Shalli është një aksesor i rëndësishëm gjatë stinës së dimrit. Modelet e shumta dhe mbajtja e tij është një detaj që gjithmonë kërkon kujdes.

Edhe pse ka me qindra mënyra për të lidhur një shall, duhen gjetur ato më të ngrohtat, që fshehin qafën dhe gjoksin tuaj.
Mjafton vetëm të keni pak ide edhe mund ta lidhni shallin në mënyrën që ju e dëshironi.

Shalli percakton stilin tuaj dhe per kete duhet ti kushtoni pak më shumë vëmendje! /albeu.com/
Shtuar më 07/02/2017, ora 12:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori