Si të lidhësh turbanin në 10 minuta për tu dukur trendi (FOTO LAJM)
Ashtu sikundër e kemi vënë re, gjatë gjithë verës do të mbizotërojnë turbanët apo shamitë e kokës.

Të ngjyrave, motiveve dhe madhësive të ndryshme ky aksesor do ju bëjë të dukeni më trendi dhe në të njëjtën kohë do iu shpëtojë nga rrezet e forta të diellit mbi kokë.

Këtu janë disa modele se si mund të lidhni shaminë brenda 10 minutash.
Shtuar më 14/07/2019, ora 16:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori