Kombinime të atleteve me veshjen nga VIP-at (FOTO LAJM)

Në verë duam të dukemi sa më bukur por njëkohësisht të ndjehemi konfort në ato çka veshim.

E rëndësi sigurisht i kushtohet atleteve apo këpucëve të cilat përveç se të kombinueshme duhet të jenë dhe të rehatshme. Shikoni si i kombinojnë VIP-at atletet me veshjen e tyre. Duken bukur dhe plot stil.

A do guxoje dhe ti?
Shtuar më 04/06/2019, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori