Si ta luftosh celulitin me kafe
Ky trajtim anticelulit kërkon vetëm tri përbërës:

2 lugë gjelle kafe
1 lugë gjelle vaj kokosi
1 lugë gjelle sheqer kaf

Udhëzime:

Në një enë bashkoni të tri përbërësit dhe i përzieni mirë.
Filloni ta aplikoni në trupin tuaj dhe masazhojeni fort sidomos në zonën e kofshëve dhe vitheve. Nëse nuk mundeni ta bëni vetëm, kërkoni ndihmën e motrës apo të një mikeshe.
E lini maskën të veprojë përreth 30 minuta.
Pas kësaj bëni një dush me ujë të vakët.
Kjo maskë me kafe është një metodë efikase kundër celulitit. Për rezultate të mira rekomandohet aplikimi dy herë në javë.

Shtuar më 09/07/2019, ora 17:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori