Shtëpitë më të çuditshme në botë (FOTO LAJM)

Duket sikur shtëpitë kudo kanë të njëjtën mënyrë ndërtimi.

Një ndërtesë me ose disa kate, përgjithësisht më forma të rregullta (Kuboid)

Ama ka disa shtëpi në këtë botë që do ju habisin pafund.
Ato kanë formë, ngjyrë dhe koncept krejtësisht ndryshe nga ndërtesat e zakonshme.

Të gjitha këto ALbeu i sjell për ju në Galerinë më alrt. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2017, ora 15:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori