Shpikja më e fundit e modës, do guxonit ta vishnit? (FOTO LAJM)

Që nuk të mban ngrohtë për në vjeshtë kjo është e sigurt. Shpikja e re e modës, edhe pse me mëngë të gjata, nuk mbulon shumë e veçanërisht në pjesën e dekoltesë.

Dhe teksa disave iu është dukur një dizajn aspak normal, ka të tjerë që mezi presin ta veshin shpikjen më të re të modës që në fakt rrezikon të nxjerrë në shesh gjithçka.

Shtuar më 07/10/2019, ora 15:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori