Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Shpatullat jashtë! “Off the Shoulders” tendenca e kohës
Pëlqej
E quajnë modeli alla Bardot, në nder të divës franceze të viteve ’60, që e mbante me mjaft sharm modelin me shpatulla jashtë dhe që është një nga më të preferuarit këtë stinë.

Tendenca “off the shoulders”, me shpatulla zbuluar rikthehet zyrtarisht dhe pritet të jetë mbretëresha e stinës së nxehtë.

Ndryshe nga tendencat e tjera që nuk i shkojnë të gjitha femrave, ky model i shkon të gjithave. Mjafton të gjeni veshjet e duhura për të kombinuar.
Shtuar më 14/06/2018, ora 13:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori