Shmangini, këto shenja horoskopi kanë kombinimin më të keq
Shumë njerëz besojnë në shenjat e horoskopit dhe shpesh ata i njdekin sugjerimet e horoskopit edhe në jetën reale.

Se sa e drejtë është kjo nuk mund ta themi, por më poshte keni disa kombinime që pavarësisht dashurisë nuk do mund të përfundojnë bashkë (sipas horoskopit).

Më poshtë shihni 3 prej këtyre kombinimeve sipas hartës astrologjike:

Virgjëresha dhe Peshqit

Dashi dhe Peshorja

Demi dhe Akrepi. /albeu.com/
Shtuar më 26/01/2019, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori