Shkaqet që mund t’iu lënë të vdekur gjatë seksit
Çdo vit vdesin regjistrohen mira raste të vdekjes gjatë marrëdhënieve seksuale.

Shkaqet janë të ndryshme por më të zakonshmet janë këto:

Sulm në zemër si pasojë e dehidratimit.

Pajisjet apo lojërat e rrezikshme gjatë seksit.

Mungesa e elasticitetit dhe e pozicioneve me kokëposhtë.
Shtuar më 21/07/2019, ora 17:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori