Shikoni videon më të klikuar në Facebook (VIDEO)
Rrjeti social Facebook kohët e fundit është duke i dhënë përparësi videove, kjo edhe për faktin që videot janë më tërheqëse për njerëzit dhe linqet apo postimet e tjera.

Por a keni qenë ndonjëherë kuriozë të dini se cila video është më e klikuar? Bëhet fjalë për videon e mëposhtme e cila ka arritur të marrë plot 330 milionë klikime.

Sigurisht nuk ka mundur dot të kalojë rekordin e YouTube, por sidoqoftë ka arritur një numër të konsidrueshëm për një rrjet social. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2017, ora 17:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori