E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
Shenja juaj e horoskopit ju tregon se çfarë bashkëshorte do të jeni
Shenjat e horoskopit mund të zbulojnë shumë për personalitetin e një njeriu, duke u bazuar tek karakteristikat dhe mënyrat e sjelljes. Prej kësaj madje ju mund të zbuloni edhe se çfarë bashkëshorte do të jeni në të ardhmen. Më poshtë gjeni se çfarë thotë astrologjia për jetën tuaj si partnere.

Dashi
Nëse i përket kësaj shenje do të jesh një bashkëshorte e dashur dhe gjithmonë e gatshme për aventura. Dashi pëlqen të eksplorojë gjëra të reja, ndaj do të jeni ajo bashkëshortja tipike që çdo fundjavë planifikon një udhëtim.

Demi
Gratë e kësaj shenje janë shumë besnike dhe të sinqerta. Ju jeni shumë kokëforta, por do të keni aftësinë të sillni stabilitet dhe qetësi në shtëpi.

Binjakët
Do të jeni një grua shumë pasiononte, por në të njëjtën kohë nuk do të bëni as lëvizjen më të vogël për ta bërë partnerin tuaj të ndjehet special.

Gaforrja
Gaforret janë shumë të ndjeshëm i persona, ndaj vajzat e kësaj shenje i marrin seriozisht punët e zemrës. Si bashkëshorte, ju do të respektoni partnerin dhe martesën si institucion.

Luani
Gratë që i përkasin kësaj shenje janë të forta, plot energji dhe të pavarura. Ju jeni të zgjuara dhe ju pëlqen t’ju komplimentojnë. Ju do të jeni shumë suportuese si bashkëshorte.

Virgjëresha
Duke qenë se jeni shumë perfeksioniste, doni që partneri juaj të ketë çdo gjë të organizuar dhe të planifikuar. Gratë e kësaj shenje janë të besueshme, të kujdesshme, optimiste dhe kanë sens të mirë humori.

Peshorja
Ju do të jeni një bashkëshorte e kuptueshme dhe do ju pëlqejë të kaloni sa më shumë kohë me familjarët dhe miqtë tuaj. Ndonjëherë do të jeni të pavendosura prandaj do ja lini në dorë partnerit tuaj të marr vendime të rëndësishme.

Akrepi
Gratë e kësaj shenje janë shumë sensuale dhe pasiononte. Besojnë në gjetjen e zgjidhjeve të duhura dhe janë shumë të sinqerta.

Shigjetari
Gratë e shenjës së shigjetarit janë shumë mendje hapura, ju pëlqen të udhëtojnë shpesh dhe do të donin që partneri i tyre të ishte po njësoj. Kanë një raport miqësor me personin që kanë në krahë dhe sens të mirë humori.

Bricjapi
Ju do të jeni një partnere e qetë dhe e durueshme. Ju jeni shumë idealiste dhe do ju pëlqente që më mirë të merrnit një letër dashurie se sa një mesazh në celular.

Ujori
Si bashkëshorte ju besoni se partneri duhet të ketë hapësirën e vetë personale. Pavarësisht se do të jeni shumë të kuptueshme, ndonjëherë do të jeni edhe shumë impulsive.

Peshqit
Do të jeni shumë besnike dhe të besueshme si partnere. Ju mund të jeni persona introvert, por kur njiheni me dikë nxirrni në pah gjithë sensin e humorit tuaj.
Shtuar më 20/07/2019, ora 14:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori