SHBA, hetim policit striptist (VIDEO)
Një oficer policie në Massachusetts, SHBA është vënë nën hëtim për një video të tij në të cilën zhvishet, për një reality show të anulluar më vonë.

John McGuiness, i cili ka 20 vjet në detyrë, e regjistroi veten para tri vitesh për një program të quajtur ‘Wicked Summer’ i cili do të xhirohej në qytetin e tij.

Polici, i cili ka dalë hapur që është homoseksual, ka postuar videon e tij 2 minutëshe në faqen e internetit ne ‘Vimeo’.

Ai fillon të heqë uniformën e tij duke treguar format e trupit dhe se përse duhet zgjedhur për të marrë pjesë në reality shoë. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2013, ora 17:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori