Sëmundjet që shëron çaji kamomil
Çaji kamomile është një pije jashtzakonisht e shëndetshme dhe ka fuqinë e vet të kurojë një numër sëmundjesh.

Nganjëherë ka edhe efekte anësore por nëse e konsumoni me kujdes do të përfitoni shumë të mira, ngase çaji kamomile:

Lufton pagjumësinë dhe vepron si qetësues

Ndihmonimunitet

Përdorimi gjatë ciklit menstrual dhe kundër tensionit

Problemet me lëkurën

Dhimbjet e gojës
Shtuar më 19/03/2019, ora 20:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori