Sekreti për të lyer sytë pa laps të zi si Anxhelina Hadergjonaj (VIDEO)
Gjërat që mësojmë nga Anxhelina Hadërgjonaj për make-up i japim shumë rëndësi, duke marrë parasysh faktin që ka bashkëjetuar me Ariel-in, një nga artistët më të njohur të makijazhit në Amerikë.

Ariel i ka mësuar shumë truke Anxhelinës, si p.sh. nëse bishtin e makijazhit të syrit e bën drejtë atëherë zgjatet bishtin, ndërsa nëse e bën për lart ai shkurtohet.

Ajo tregon se nuk përdor penel apo laps të zi, vetëm nëse bën ndonjë makijazh kur bën penel dhe buzë të kuqe.

Dhe në vend të penelit apo lapsit por një pluhur kafe të errët me një furçë të hollë, që e vendos shumë pranë qerpikëve dhe në pjesën e jashtme.
Shtuar më 03/06/2020, ora 14:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori