Rrugët më të bukura në botë (FOTO LAJM)

Oberalp Pass – Zvicër
Bota ka me mijëra autostrada dhe rrugë shumë moderne por këto që mund ti shihni më sipër, mund të quhen ndër më të bukurat më shumë për faktin se janë të veçanta.

Shumica i konsiderojnë këto si rrugët më të bukura të botës. /albeu.com/
Shtuar më 15/06/2013, ora 16:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori