Modelet më të bukura të rroba banjove për këtë verë (FOTO LAJM)

Rroba banjot trupore janë thyer në një moment kulmor të modës duke ardhur me detaje e forma nga më uniket duke u përshtatur lehtësisht
me çdo siluetë femërore.

Ato kanë një pamje elegante, luksoze, seksi dhe tepër komode. Detajet e frudave, lidhëseve, fjongove, printeve,
prerjeve ekstravagante, ngjyrave të ëmbla ose neon janë disa që i karakterizojnë modelet e kësaj vere.

Sigurisht që bikinit nuk dalin kurrë nga moda, por asnjë femër nuk mund të nis sezonin e pushimeve pa një palë rroba banjo trupore. Ja disa nga modelet më të bukura të tyre.


Shtuar më 17/06/2019, ora 11:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori