Roma dhe shtëpitë e saj më të bukura (FOTO-LAJM)

Brenda ose jashtë qendrës historike të Romës, në ndërtesat e vjetra që po rikostruktohen por dhe në ndërtesat e ndërtuar së fundmi me kopshte në taraca, dhoma ngrenie që hapen në veranda janë të shumta në Rome.

Shtëpitë e familjeve, shtepitë studio, shtëpitë e koleksionistëve apo strehat ekskluzive të artistëve, kanë të veçantat dhe uniken e tyre në Rome.

Ato janë të modeluara dhe të skiciuara në mënyrë që të krijojnë një ambient relaksues por dhe të jenë moderne dhe unike në llojin e vet gjithashtu. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2013, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori