Që të jeni një hap para, këto janë ngjyrat e thonjve për 2021-shin (FOTO LAJM)

JESHILE RETRO

Për të gjitha ato vajza që pëlqejnë të jenë një hap para me trendet e momentit na lejoni t’ju prezantojmë me ngjyrat e thonjve që do të bëjnë namin në 2021-shin">2021-shin.

Sigurisht, nuk mund ta parashikojmë si do të jetë viti i ardhshëm, por nuk mund ta mohojmë që ndihemi pozitivë dhe me shpresën se do të jetë më mirë se 2020-a dhe do ta na lejojë më shumë të eksperimentojmë me modën (jo atë të karantinës).

Urojmë të mund të veshim gjithçka që u bë e tepërt pas bllokimit. pas nuk mbeten as thonjtë dhe të gjitha ju që i doni gjithmonë të kuruar, mund të frymëzoheni në këtë artikull.

Sipas Who What Wear 3 ngjyrat e thonjve qe gjenden ne fotogalerinë e mësipërme jane ngjyrat e 2021-shit.
Shtuar më 05/12/2020, ora 11:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori