Propozimi i zjarrtë: Burri i vë flakën vetës për të marrë “PO-në” e infermieres
Asnjëherë nuk është e sigurt që mund të marrësh një po nga partneri/ja kur bëhet fjalë për martesën.

E për këtë arsye, kryesisht meshkujt, priren që të gjejnë mënyra të ndryshme për një propozim sa më ideal. E tilla ka qenë dhe ajo e 53-vjeçarit">53-vjeçarit Riky Ash, i cili i ka vendosur flakën vetes teksa propozonte të dashurën e tij infermiere.

E pushtuar nga “tmerri” dhe dashuria njëkohësisht gruaja i jep përgjigje pozitive 53-vjeçarit">53-vjeçarit, i cili duket tepër i lumtur nga kjo përgjigje
Shtuar më 13/08/2020, ora 14:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori