Produktet ushqimore që ju ndihmojnë për gjumë të qetë
Pëlqej
A e dini se cilat janë ushqimet që ju ndihmojnë të relaksoheni dhe të bini menjëherë në gjumë.

Spinaqi është një nga ato ushqimet të cilat bëjnë relaksimin e muskujve dhe ndihmojnë në gjumin e qetë.

Prodhimet e qumështit, farat e susami, orizi, tërshëra, frutat e thata, qershitë, bananet janë gjithashtu ushqime të cilat ju ndihmojnë të keni një gjumë të rehatshëm dhe pa shqetësime./albeu.com/
Shtuar më 12/08/2017, ora 23:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori