Pret me orë, për një shkrepje aparati (FOTO LAJM)

Këto janë disa nga fotot magjepsëse të fotografit Shikhei Goh, i cili pret me orë të tëra për ti zënë gjallesat në pozicione interesante.
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Shikhey Goh është një nga fotografët e fiksuar pas natyrës, sidomos pas gjallesave interesante.

Ai ka bërë shumë foto të cilat janë cilësuar të rralla. Ai ka kapur në objektivin e tij shumë insekte e zvarranikë në pozicione interesante, dhe për këtë gjë I është dashur shumë kohë dhe shumë punë.

Fotoja e fundit është Hardhuca e cila qëndron në këmbë , dhe për ta kapur këtë gjë , Goh ka thënë se I është dashur të presë më shumë se 4 orë.
Shtuar më 25/04/2012, ora 19:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian