Pret me orė, pėr njė shkrepje aparati (FOTO LAJM)

Këto janë disa nga fotot magjepsëse të fotografit Shikhei Goh, i cili pret me orë të tëra për ti zënë gjallesat në pozicione interesante.
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Shikhey Goh ėshtė njė nga fotografėt e fiksuar pas natyrės, sidomos pas gjallesave interesante.

Ai ka bėrė shumė foto tė cilat janė cilėsuar tė rralla. Ai ka kapur nė objektivin e tij shumė insekte e zvarranikė nė pozicione interesante, dhe pėr kėtė gjė I ėshtė dashur shumė kohė dhe shumė punė.

Fotoja e fundit ėshtė Hardhuca e cila qėndron nė kėmbė , dhe pėr ta kapur kėtė gjė , Goh ka thėnė se I ėshtė dashur tė presė mė shumė se 4 orė.
Shtuar më 25/04/2012, ora 19:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.