Pret 3 ditë për këto fotografi (FOTO LAJM)

Fotografisti Dana Allen ka pritur plot tre ditë në det për të realizuar këto fotografi.
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Fotografisti Dana Allen ka pritur plot tre ditë në det për të realizuar fotografitë e mësipërme. Fotografitë janë realizuar në afërsi të ishullit False Bay Seal i cili gjendet në Afrikën e Jugut.

Dana Allen ka përdorur një peshk gome për ta futur në kurth peshkaqenin.

Shikoni fotpgrafitë. /albeu.com/
Shtuar më 30/11/2012, ora 14:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}