Po e shihni gjithandej, kjo është xhaketa më trend e këtij dimri (FOTO LAJM)

Këtë dimër, ndryshe nga herët e tjera kur kemi parë xhpa dhe pallto nga më të ndryshmet, sytë na kanë hasur në disa xhaketa mjaft të veçanta. Ato janë xhaketa këmishë dhe janë perfekte kur koha është as e ngrohtë dhe as e ftohtë.

Dizajni i frymëzuar nga veshjet e meshkujve është i rehatshëm dhe i gjithanshëm, prandaj thjesht blini një të tillë.

Më lart ju kemi sjellë disa foto prej të cilave mund të frymëzoheni për stilin tuaj.

Shtuar më 23/01/2021, ora 11:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori