Po e shkatërrojmë fytyrën me duart tona, ekspertët japin alarmin për kremërat
Dr. Sobia Ali, me seli në Edinburg, thotë se ne duhet të heqim dorë nga idratusit për të mirën tonë.

Gratë po bëhen të varura nga produkti, duke çuar në një "cikël vicioz".

Por në fakt të përdorësh më shumë krem sesa duhet mund të përkeqësojë rrudhat, aknet dhe të acarojë lëkurën.

Në vend të kremërave mund të përdoren serume të pasura me vitaminë C dhe Acid Hyaluronik. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2018, ora 09:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori