Planeti Mars do shkatërrojë çdo gjë që keni ndërtuar, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi
Pëlqej
Astrologe Meri njofton se planeti Mars do shkaktojë tension, keqkuptime, nerva, mosmarrëveshje dhe mund të shkatërrojë çdo gjë të bukur që kemi ndërtuar.

"Merkuri ndodhet ne lidhje shume te favorshme me Neptunin por ne lidhje disharmonike me Marsin. Merkuri dhe Neptuni te dy ne shenjat e Ujit do ta tregojne ndjenjen ne aspektin me romantik dhe te dashur. Logjika do takoj fantazine dhe mendimi frymezimin krijues.

Marsi mund te shkaktojë tension, keqkuptime, nerva, mosmarreveshje. Marsi ndërkohe mund të shkatërrojë çdo gjë të bukur qëkemi ndërtuar", njofton astrologia teksa më poshtë mund të lexoni parashikimin për të gjitha shenjat.

Dashi
Ky moment kerkon qetesi diskutimet dhe ndjenjat do vijne natyrshem Cdo prirje drejt egoizmit apo sederes se lenduar do behet shkaterruese per ju

Demi
Sot do kemi nje marreveshje te mire Nese do arrini ta perballoni ndryshimin dhe te mos provokoni situatat do arrini ne sukses ne te kundert do keni nje problem te madh me punen

Binjaket
Nje udhetim i gabuar nje bisede e gabuar apo nje levizje e gabuar nga nxitimi do ju kushtoj punene dhe nje moment shume te mire ne jeten tuaj

Gaforrja
Pavaresisht se keni arritur nje ekuiliber ne jeten personale dhe planet ne pergjithesi ju duket sikur nuk mund te begatoni ne ekonomi pasi ju duhet te jepni vazhdimisht dhe kjo sot do ju bej te ndaloni dhe te reflektoni Mos po punoni per te tjeret dhe nuk e dini ??

Luani
Nje partner xheloz ne jeten personale sot mund tju kushtoj nje pune dhe nje shitblerje te mire apo qetesine tuaj Do bini viktime e xhelozise apo antagonizmit

Virgjeresha

Nese ndjeheni mire dhe euforike ne ate qe keni arritur sot do beni mire te mos e tregoni forcen tuaj me nerva dhe provokime pasi mund tju kthehen kunder sidomos ne pune e shendet

Peshorja
Dashuria sot do kete ndikim te forte tek ju dhe do kerkoni ta zoteroni personin qe deshironi me cdo kusht Mund te beheni agresive dhe impulsive por edhe tradhetare nga pamundesia per te patur ate qe doni

Akrepi
Dikush kerkon tju prish rehatine familjare dhe tju krijoj sherre ne shtepi apo kundershtim ne vendimet qe merrni Mos debatoni sot dhe as mos kritkoni dike qe ju intereson ne jeten errotike

Shigjetari
Ka gjithmone dy mundesi per ju sot por merrni gjerat dhe planet me rradhe ne menyre qe jo njeri ti prish pune tjeterit Mund te takoni nje person shume te rendesishem apo te jepni nje mesazh shume te rendesishem

Bricjapi
Shpenzimet do ju bejne shume nervoz pasi do dalin te papritura dhe do ju prishin te gjithe organizimin e madh apo planet qe kishit bere me veten tuaj

Ujori
Dite e rendesishme per ju pasi do tu prishni planet dhe keshtjellat shume personave qe nuk ju perfillen apo nuk ju moren sa duhet ne konsiderat

Peshqit
Dite e bukur per art dhe per informim inteligjent Duhet vetem te mos jeni prezent ne momente kur dikush shume i inatosur me ju deshiron nje perballje dhe sqarim te veshtire.
Shtuar më 19/10/2018, ora 15:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori