Pircing në dhëmb, rikthehet moda e viteve '90
së fundmi përvecc tatuazheve në trend janë kthyer dhe pircin, apo vathët të vendosura në pjesë të ndryshme të trupit si dhe në dhëmë.
Ky trend rrikthen modën e shumë viteve më parë. Pikërisht vitet '90.

Askush nuk mund ta mohojë që ky aksesor ka qenë dhe mbetet tepër i veçantë, gjithmonë nëse i keni dhëmbët perfekt. Një gurë i ngjitur me kujdes, padyshim që do t’i shtojë shkëlqimin buzëqeshjes suaj.

Mund të zgjidhni goldin apo argjendin, mjafton që forma e aksesorit të shkojë përshtat me madhësinë e dhembit. Ndonëse ngjan e parrezikshme kurre mos i ngjisni pirset me atak në kushte shtëpie sepse ky i fundit dëmton smaltin e dhëmbit.

Po ju do e bënit?!

Shtuar më 20/06/2019, ora 10:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori