Pija magjike që shëron mbi 50 sëmundje
Me këtë pije magjike, ju mund të shijoni shumë përfitime shëndetësore.

Në fakt, mund të jetë aq e fuqishme sa të ndihmoj në trajtimin e çmendurisë e madje edhe kancerit. Këto të dhëna janë gjetur në shumë studime.

Pija ka prejardhjen nga India.

Përbërësit:

½ e lugësgjellës xhenxhefil


½ e lugësgjellës kanellë


1/6 e lugësgjellës shafran të Indisë

½ e filxhanit të çajit qumësht

Pak mjaltë.

Përgatitja

Përzieni të gjithë përbërësit së bashku dhe shtojini ½ e një litri ujë të vluar. Qumështi i nxehtë gjithashtu duhet t’i hidhet tani.

Menjëherë pas përgatitjes kujdesuni që të konsumoni pijen, duke mos e ndarë në disa pjesë për gjithë ditën.
Shtuar më 22/11/2019, ora 21:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori