Përveç maskave, këto janë thonjt e preferuar për Halloween (FOTO LAJM)

Festa e frikshme e Halloween po afron dhe shumë njerëz në mbar botën janë përgatitur për look-un e tyre për këtë natë.

Por përveç maskave dhe veshjeve të shumëllojshme në fotogalerinë e mësipërme do të gjeni ide interesante se si ti bëni thojnt për këtë festë./albeu.com/
Shtuar më 23/10/2019, ora 15:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori