Përse duhet të pini qumësht çdo ditë
Pëlqej
Qumështi ka dobi të shumta për shëndetin e trupit tonë.

Më poshtë, dobitë e qumështit në aspektin emocional dhe në trup:

-Largon stresin

-Rrit energjinë

-Rrahjet e zemrës janë të shëndetshme

-Eleminon thartirën tuaj

-Përkujdeset për rritjen e muskujve

-Mban lëkurën të butë dhe plot shkëlqim

-Mban dhëmbët të shëndetshëm /albeu.com/


Shtuar më 11/10/2017, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori