Përdorimet e limonit në fusha që nuk jua kishte marrë mendja (FOTO LAJM)

Nese doni nje derrase te paster ku prisni frutat apo perimet duhet ta pastroni me limon dhe kripe.
Pëlqej
Padyshim që të gjithë i dimë vlerat e limonit.

Sasia e madhe e vitaminës C është një nga arsyet kryesore pse nuk mungon në ditën ushqimore të njerëzve por në fakt ai ka edhe shumë përdorime të tjera.

Ndoshta juve as ju kanë shkuar në mendje ose nuk ju ka rastisur të shikoni se çfarë mrekullie bën limoni në punët e shtëpisë apo në lëkurën tuaj.

Albeu i sjell për ju në galerinë më lart. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori