Përdorimet e limonit në fusha që nuk jua kishte marrë mendja (FOTO LAJM)

Mbusheni nje shishe me uje, hidhni pak limon dhe sode buke, lereni gjithe naten dhe te nesermen pastroni me te. Ka efekte te mrekullueshme.
Pëlqej
Padyshim që të gjithë i dimë vlerat e limonit.

Sasia e madhe e vitaminës C është një nga arsyet kryesore pse nuk mungon në ditën ushqimore të njerëzve por në fakt ai ka edhe shumë përdorime të tjera.

Ndoshta juve as ju kanë shkuar në mendje ose nuk ju ka rastisur të shikoni se çfarë mrekullie bën limoni në punët e shtëpisë apo në lëkurën tuaj.

Albeu i sjell për ju në galerinë më lart. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori