E FUNDIT/ Gjendet i pajetë trupi i një 68-vjeçari brenda një garazhi
Për tu dukur të veshur shtrejnt, këtë verë vishni këto ngjyra (FOTO LAJM)

Bezhë

Nuk ka rëndësi sa shpenzoni për një veshje, nëse ka këtë ngjyrë, do të dukeni chic!
Këtë verë mund të vishni ç'të doni, vetëm me një kusht: të jenë në ngjyrat më lart!

Ngjyrat kanë fuqinë të krijojnë një look të pastër apo të dukesh e veshur shtrenjtë, por sigurisht jo të gjitha.

Këtë vit, hiqni dorë nga shkëlqimi, xixat dhe fokusohuni tek nuancat që po ju tregojmë.

Shtuar më 04/06/2020, ora 12:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori