Për të shkëlqyer këtë sezon, kombinoni kështu fustanin dhe çizmet (FOTO LAJM)

Fustan i gjerë, pak i shkurtër me çizmë të zeza (ose kambale)

Një pamje vajzërore dhe e freskët. Me vjeshtën nëpër këmbë dhe erën që fryn, ju mund të vishni një palë pantallona të shkurtra poshtë fustanit për t’u ndjerë edhe më komode.

A ka një dyshe më ikonike se kombinimi i duhur i fustaneve me çizme? Kjo veshje është kaq e fuqishme, sa do t’ju bëjë të ndiheni rehat dhe të ktheni koka pas, kur të ecni.

Influencueset e Instagram-it e shfrytëzojnë shpeshherë kombinimin “fustan-çizme” edhe për fotot estetike të rrjeteve sociale.

Luani me ngjyrat, dizajnet dhe shikoni më poshtë për disa prej kombinimeve më të mira!

Shtuar më 31/10/2020, ora 14:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori