Për çfarë shërben unaza në grykën e shisheve plastike (VIDEO)
Shpesh jemi mësuar që pas një përdorimi, e hedhim tutje shishen plastike.

Ama ka një sërë idesh për të përdorur një pjesë të shishes.

Bëhet fjalë për unazën në majën e saj.

Nëse keni disa merrini dhe si në video, mund ta ktheni në dicka shumë të bukur për fëmijët tuaj. Ose pse jo, edhe për veten tuaj. /albeu.com/
Shtuar më 28/03/2019, ora 10:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori