Pasi të dilni nga shtëpitë, këto janë 5 veshjet që do ju duhen për të kapur ritmin e modës (FOTO LAJM)

Zgjidhni aksesorin më të madh dhe të dukshëm: Nëse po filloni të shqetësoheni se dimri nuk do të mbarojë kurrë, nuk jeni vetëm. Por duke e mbështjell veten në një shall mbulesë super të ndritshme do t’ju sjellë pak pranverë nga ngjyrat!

Këto ditë në shtëpi me siguri do t'ju largojnë pak nga look-u i kuruar i përditshmërisë.

Por duke shpresuar se shumë shpejtë do t'i kthehemi rutinës që tashmë ja dimë vlerën do t'ju nevojiten këshillat e mësipërme.

Pranvera është (gati) në ajër, dhe ne jemi më shumë se të gatshëm të fillojmë të heqim palltot e rënda nga dollapi.

Këtu janë 5 ide me veshjet dhe trendet më të para gjatë javës së modës.

Shtuar më 13/03/2020, ora 11:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori