Parandaloni njollat me këtë recetë
Pëlqej
Njollat në fytyrë janë një problematikë e hasur shpesh nga femrat, sidomos në stinën e verës. Njollat shfaqen sapo bini në kontakt me rrezet e shumta të diellit, por për këtë gjë ekziston një maskë efikase.

Në fillim duhet të përzjeni 2 lugë të vogla uthull molle dhe një lugë te vogel lëng portokalli. Më pas atë duhet ta aplikoni një herë në ditë, në vendet ku jane shfaqur njollat. Më e mira do të ishte që ta vendosnit në mëngjes, para se të dilni nga shtëpia. /albeu.com/
Shtuar më 24/08/2014, ora 12:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori