Papagalli që thotë "Të dua" (VIDEO)
Ky që shihni në këtë video është papagalli Aleks, i cili ka mësuar të thotë fjalët "Të dua".

Ai është një papagall gri nga Afrika dhe mësuesja e tij thotë që kupton gjithçka dhe çdo urdhër që i jepet.

Ai madje ka mësuar të kërkojë gjërat duke i thirrur në emër si psh: Dua rrush e të tilla si këto /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2013, ora 14:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori