Pantallonat elegante të këtij sezoni, një as nën mëngë për një super stil (FOTO LAJM)

Elegante, formale, por edhe klasike: pantallonat janë veshja esenciale në rastin e një dress code të kuruar (si ai i zyrës psh), por edhe për ceremoni dhe raste më speciale.

Pantallonat me bel të lartë, si ato me prerje sartoriale, p.sh i japin menjëherë një dozë elegance look-ut tonë. Përveç materialit, prerja dhe dizajni janë fondamentale për të përcaktuar trendin e sezonit.

Më lart kemi përzgjedhur modelet më elegante dhe të lakmuara për këtë dimër.
Shtuar më 15/12/2020, ora 12:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori