Obama dhe McCain bëjnë një foto “selfie”
Moda e fotove (selfie) me anë të aparatit celular është përhapur me shpejtësi të madhe dhe tashmë përveç të rinjve, ka prekur edhe personazhe të njohur si dhe lider të shteteve të ndryshme.

Presidenti i SHBA-së Barack Obama dhe Senatori amerikan John McCain kanë vendosur të bëjnë një “selfie”, në të cilën duken mjaft të gëzuar. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2014, ora 14:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori