Nuk janë ëmbëlsira por bizhu (FOTO-LAJM)

Pëlqej
"Ëmbëlsirat" që shikoni nuk janë për tu ngrënë por për tu veshur. 21-vjeçarja Kelsey Comfort ka krijuar biskotat dhe kekët e vegjël duke u frymëzuar nga ëmbëlsirat që shikon nëpër ëmbëltore e restorante të ndryshme.

Ajo i krijon bizhuteritë fantastike duke përdorur argjilë dhe bojë e më pas piqen në furrë. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2013, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori