Rama: Do jemi në bashkëqeverisje me PDIU
Nuk janė ėmbėlsira por bizhu (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
"Ėmbėlsirat" qė shikoni nuk janė pėr tu ngrėnė por pėr tu veshur. 21-vjeēarja Kelsey Comfort ka krijuar biskotat dhe kekėt e vegjėl duke u frymėzuar nga ėmbėlsirat qė shikon nėpėr ėmbėltore e restorante tė ndryshme.

Ajo i krijon bizhuteritė fantastike duke pėrdorur argjilė dhe bojė e mė pas piqen nė furrė. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2013, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.