Një tjetër restorant nudo...ja kriteret
Ndryshe nga dy restorantet e ngjashme në Londër dhe Melburn, një restorant nudo do të hapet në Tokio muajin e ardhshëm, ku jo vetëm kamarierët nuk do të kenë asnjë veshje, por edhe klientët.

Përpos kushtit themelor të moshës, ku do të lejohen vetëm personat e moshës 18-60 vjeç, ka edhe një kriter po aq strikt që mund të hysh brenda. Në këtë restorant nuk do të lejohen të hyjnë njerëzit që janë mbi peshë. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2016, ora 13:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori