Meta: Kallëzim penal për Ardian Dvoranin, kreun e KED
Ngrohtë dhe bukur! Këto janë kombinimet më të bukura që do shihni këtë dimër (FOTO LAJM)

Bereta + golf + fund poshtë gjurit

Sezoni i dimrit është afër, megjithatë mos lejoni që temperaturat e ulëta t’ju ndalojnë dëshirën për t’u veshur bukur.

Çdo sezon ka veçoritë e tij dhe sigurisht që edhe stina e dimrit ju lejon të keni një gardërobë të mbushur me aksesorë dhe veshjelezetshme.

Më lart po ju tregojmë disa mënyra si të kombinoheni gjatë stinës së ftohtë dhe është e sigurt që tek disa prej tyre do të gjeni veten.
Shtuar më 08/11/2019, ora 15:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori