Ngjyra e flokëve këtë vjeshtë? Shikoni me çfarë janë fiksuar VIP-at (FOTO LAJM)

Na duket ne, apo të gjitha vajzat e njohura kanë thuajse të njëjtë ngjyrë flokësh?

Teksa shohim fotot e tyre në rrjetet sociale vëmë re se vjeshta i ka gjetur vajzat e njohura të ekranit me ngjyrën e flokëve balayage.

Kjo teknikë e lyerjes së flokëve nuk dëmton rrënjën dhe u jep atyre shkëlqimin që kanë humbur gjatë stinës së verës.

Zakonisht këtë teknikë e zgjedhin vajzat brune që dëshirojnë të kenë një nuancë të bjondes.

Pra, nëse ju bëni pjesë në këtë grup, bëni mirë tu hidhni një sy këtyre ngjyrave që kanë zgjedhur 10 vajza VIP.


Shtuar më 17/09/2019, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori