Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Nga zbardhuesi te perimet: Si të ndryshoni veshjet pa shpenzuar para (VIDEO)
Kohëve të fundit në rrjete sociale, mjeshtrit e shpikjeve në shtëpi janë përqëndruar te veshjet – sepse karantina bën të vetën – dhe gjetën disa mënyra të këndshme për të rinovuar garderobën pa qenë nevoja e blerjeve të reja, sepse hey jo të gjithë i kanë punët mirë me financën pas pandemisë.

Përbërësit që ju duhen janë:
- Dorashka
- Lidhëse flokësh dhe/ose llastiqe
- Ngjyrues rrobash dhe/ose zbardhues
- Veshjet

Këshillavlefshme:
- Tregoni kujdes pasi mund të prishni ose dëmtoni sipërfaqe si tapetë për shembull.
- Vendosni mushama në tokë që të mos bëni pis.
- Mbroni duart me dorashka.

Nëse do të ngjyrosni, mund të ndiqni dizajnet e mëspierme.
Shtuar më 21/04/2020, ora 17:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori