Nga fundet e shkurtër deri tek pulovrat, disa ide për të kombinuar çizmet e gjata (FOTO LAJM)

Çizmet mbi gju janë padyshim një must gjatë sezonit vjeshtë-dimër, ndonëse nuk janë këpucë edhe aq bazike. Nëse do të kërkonim një fjalë të vetme për t’i përshkruar; me shumë mundësi ajo do të ishte: ekstravagante. Sa i bukur dhe elegant është ky model, aq edhe i ‘rrezikshëm’ E themi këtë për shkak të gabimeve që vajzat mund të bëjnë me zgjedhjen e veshjeve dhe kombinimet që mund të bëjnë me çizmet e gjata mbi gju. Dilni nga zona e komfortit e guxoni pakëz! Më lart gjeni një përmbledhje të disa ideve se si mund t’i vishni këto çizme e të ecni rrugëve të qytetit si një diva e vërtetë.

Shtuar më 12/10/2019, ora 15:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori